O společnosti

Jsme společnost, pro kterou je solidní jednání a spokojenost zákazníka po celou dobu provozu vozidla na prvním místě.

  • prodej jen zánovních vozů se 100% kvalitou a servisní knihou
  • jsme přímým importérem kvalitních garantovaných vozů s doloženým původem z Belgie, Francie, Německa, zejména značek: Audi, BMW, Citroën, Ford, Mercedes, Peugeot, Renault, Škoda a VW
  • stáří vozů je 2 až 7 let
  • Auto CZ je solidní volbou mezi novými a ojetými vozy
autobus     autobus     autobus

Proč koupit auto u Auto CZ

Auto CZ – ojeté vozy s roční zárukou

Za kvalitou našich vozů si stojíme, proto každému řidiči poskytujeme roční záruku s termíny a podmínkami, které plně odpovídají novým vozům. Záruka obsahuje asistenční služby, odtah vozu, opravu v autorizovaném servisu a zapůjčení náhradního vozu. Být majitelem vozu od Andy-Auta znamená mít nejvyšší úroveň kvality a služeb. Naše komplexní záruka zajistí, že si můžete bezstarostně užívat jízdy.

Auto CZ – drží doživotní záruku na původ vozidel.

Auto CZ – nejlepší cena u srovnatelných vozů

Velmi dobře si uvědomujeme, že při výběru ojetého vozu hraje velkou roli cena. Snažíme se proto mít vždy nejlepší cenu u srovnatelných vozů. Využijte atraktivní možnosti financování a pojištění ojetých vozů přímo u Andy-Auta. Umožníme Vám splácet Váš vůz ve splátkách, které budou zcela odpovídat Vašemu rozpočtu.

Auto CZ – výjimečná kvalita vozů

Jen ty nejlepší – to je nabídka Auto CZ. Nabízíme pouze vozy, které splňují nejvyšší standard kvality. Větší část našich vozů v nabídce je po prvním majiteli, nehavarované, má servisní knížku a pravidelný servis u autorizovaných prodejců. Vozy v nabídce dovážíme převážně z Belgie, Francie, Německa, kde máme jistotu, že byly provozovány na kvalitních komunikacích. Výběr vozů provádějí naši vyškolení technici, kteří ručí za kvalitu. Prodejci Andy-Auta seznámí každého řidiče s historií svého vozu.

Auto CZ – Předprodejní servis

Abychom uspokojili vysoké nároky našich zákazníků, stanovili jsme si přísné normy, které bez výjimky dodržujeme. Naši vyškolení experti pracují s nejmodernější diagnostickou technologií, která jim umožňuje přezkoušet všechny funkce Vašeho vozu. Vzhled i technické vlastnosti každého vozu jsou důkladně prověřeny a díly s nižší účinností jsou vyměněny podle definovaných standardů. Majitelé vozů od Auto CZ tak mají zajištěny automobily té nejvyšší kvality.

Konzultace a zkušební jízda u Vašeho autorizovaného prodejce Auto CZ

Při koupi ojetého vozu od Auto CZ Vám poskytneme odbornou pomoc. Zeptejte se Vašeho nejbližšího autorizovaného prodejce Auto CZ na podmínky dodání, záruky, leasing nebo financování. Domluvte si zkušební jízdu.

pro více informací volejte 606 666 555

Copyright © 2009-2024 Auto CZ. All rights reserved. Created by wwwstranky.eu